CHVÍLE PLNÉ MUZIKY A TANCOVÁNÍ, HER A SOUTĚŽÍ

Jistě jste už všichni zažili dětský karneval jako nepodařenou kopii dospěláckého plesu. Do uší buší decibly a pořadatelé přes veškerou snahu dětský „živel“ nezvládají. Na druhé straně je spousta agentur, které umí připravit zábavu pro děti tak, aby se nenudily. Snad nám bude odpuštěno poněkud neskromné prohlášení, že patříme mezi ně!

V našich pořadech se snažíme být s dětmi po celou dobu v kontaktu. Společné tanečky střídá hra, společné tancování s rodiči, soutěž a zase tanec. Kouzelnická vložka nebo pohádkový skeč děti uklidní a honem pokračujeme dál. Nejenom tanečky, ani některé ze soutěží či her se neobejdou bez pomoci rodičů.

A při jakých příležitostech můžete naše programy využít?

 • dětské karnevaly

Délka programu nejčastěji dvě hodiny (po domluvě možno prodloužit nebo zkrátit). Každý rok nový program!

 • u příležitosti oslav Dne dětí

Zmiňujeme Den dětí, mohli bychom však napsat Den čarodějnic, Pasování školáčků a kdoví co ještě. Produkce jsou většinou ve venkovním prostředí, proto je nutná podmínka: el. přípojka do 50 m od místa produkce.

 • mikulášké zábavy

Mírně upravený scénář – motivován vánočním časem.

Zaměřeno na děti do 12 let

Fotografie z karnevalů najdete zde.

Vaše ohlasy

 • Mateřská škola Mateřídouška, Frýdek-Místek

  Na letošní maškarní karneval jsme si už tradičně pozvali divadlo Zlatý klíč pod vedením pana Jana Stuchlíka. Protože jsme s jeho vystoupením spokojeni, chtěli bychom mu touto cestou poděkovat. Zábavné odpoledne v jeho režii vždy zaujme všechny přítomné. Po celou dobu si udržuje úzký kontakt s dětmi. Tanečky střídají hry a soutěže, dokáže bezprostředně zapojit i rodiče. Každý rok nás překvapí s novým programem.
  Divadelní soubor Zlatý klíč k nám často zavítá i s pohádkovým představením. Oceňujeme, že nehraje divadlo dětem, ale s dětmi. Zve si na jeviště děti jako partnery – herce, a ty jsou pak přímými účastníky děje. Ke skvělému kulturnímu zážitku přispějí zajisté také vkusné kulisy a loutky, které si pan Stuchlík vyrábí s manželkou sám.
  Společně strávené chvíle jsou pro nás zárukou kvalitní zábavy a hlavně spousty legrace.

  Děti, rodiče a paní učitelky z Mateřské školy Mateřídouška, Frýdek-Místek, J. Božana 3141.

 • Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba

  Jménem dětí, rodičů a učitelek naší mateřské školy, ještě jednou velmi děkujeme za karnevalové odpoledne v profesionální režii Vaší divadelní společnosti. Maškarní rej ve vašem podání pobavil jak malé tak i nás dospělé. O atmosféře, kterou se Vám podařilo vytvořit, vypovídají fotografie na webových stránkách naší mateřské školy logopedické,Na Robinsonce 1646, Ostrava- Poruba. Je málo divadleních společností,jako je ta Vaše, u nichž je kvalita vždy zaručena.Ještě jednou velmi děkujeme a těšíme se opět v příštím školním roce. Za děti a kolektiv mateřské školy kamila Juříčková

CO SE U NÁS DĚJE:
S novým rokem nové divadelní představení!
Veselé písničky, krásné loutky, zábavné scénky... to vše (a ještě něco navíc) se pro vás už připravuje!!!